Skip to content

REPERCUSSION

LIVING ROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI

6.11.2022

GODZINA 10:00

AUDITORIUM MAXIMUM KRAKÓW

REPERCUSSION

LIVING ROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI

12.11.2022

GODZINA 11:00

AULA UAM
POZNAŃ

Muzyka Rupieci

Zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą podróż do królestwa muzyki! Razem z nami Twoja pociecha odkryje, że świat złożony jest z orkiestrowych dźwięków i rytmów – jest  trwającym nieustannie koncertem! Takim, który wciąga i angażuje! Czyni rzeczywistość ciekawszą i bogatszą! Zaprosimy Was na symfonię, podczas której przedmioty codziennego użytku – klawiatury komputerów oraz sprzęt biurowy i AGD zajmują miejsce prawdziwych instrumentów! I wywiążą się ze swojego zadania śpiewająco!

Czy kiedykolwiek słyszeliście koncert na piłki koszykowe? Sonatę na sztućce, patelnie, mikser i butelkę? Utwór, w którym zamiast perkusji zagrały kolana i dłonie? To atrakcja, której się nie zapomina. Doskonała rozrywka dla całej rodziny przy muzyce i zabawnych, wciągających komentarzach artystów! Sprawdzicie sami, gdzie przebiega (pięcio)linia między instrumentami a rzeczami, które na co dzień nie mają z muzyką nic wspólnego! 

W koncercie wystąpią charyzmatyczni artyści, którzy porywają tłumy, łącząc muzykę ze skeczem, grą aktorską i teatralnym happeningiem. Znani są z uprawiania tzw. teatru instrumentalnego, w którym tradycyjny koncert wzbogacany jest o wizualizację. 

Członkowie zespołu: Jacek Muzioł (założyciel i  kierownik artystyczny), Bartłomiej Dudek, Radosław Jędraś i Miłosz  Rutkowski są absolwentami perkusji wrocławskiej Akademii Muzycznej. Aktywnie działają na rynku muzycznym, jako wykonawcy oraz pedagodzy. Grupa ma na swoim koncie liczne koncerty m.in. podczas Festiwalu Crossdrumming w Warszawie, Międzynarodowego Forum Perkusji w Żaganiu, Festiwalu Rytmu Drumbattle w Legnicy i Nurt Off Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zespół prowadzi także bogatą działalność edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

Występują

Jacek Muzioł
instrumenty perkusyjne / prowadzenie

Radosław Jędraś
instrumenty perkusyjne

Bartłomiej Dudek
instrumenty perkusyjne

Miłosz Rutkowski
instrumenty perkusyjne

MULTIMEDIA

Partnerzy

Patronat medialny

Fundacja Fabryka Sztuki

FREE
VIEW